درباره فروشگاه

درباره فروشگاه


فروشگاه کتاب شهرکتاب اهواز درسال 1380توسط برادران رنجبر تأسيس شد. انگيزه ايجاد اين کتابفروشي پاسخگويي به نياز دانش آموزان، دانشجويان و علاقه مندان کتاب دراهواز بوده و هست كه براي تهيه كتابهايشان و علم اندوزي ، به محلي نياز داشتند كه  بتواند تهيه و توزيع سريع و نظام‌مند كتابهايشان را تضمين كند. اين نياز ايشان  را برآن داشت تا فروشگاه خودرا در فضايي به وسعت 220مترمربع در راستاي برآوردن اهداف ياد شده تأسيس كنند.
شهر کتاب اهواز افتخار همكاري با بيش از 400 ناشر برگزيده ايران را به طور مستقيم و هزاران نشر را به صورت غيرمستقيم از مراکز پخش و با آرشيوي بالغ بر 80هزار عنوان كتاب در موضوعات گوناگون تخصصي و دانشگاهي دررشته هاي مختلف (فني ومهندسي ، علوم انساني ) و عمومي (ادبي، رمان ، فلسفه و عرفان، تاريخ، مديريت، بازاريابي، روانشناسي و...) از جمله موضوعاتي است كه اين فروشگاه پخش آنها را بر عهده دارد.
ضمناً در حال حاضر شهرکتاب اهواز داراي بخش اختصاصي توزيع كتابهاي  درسي و کمک درسي و نوشت افزار ميباشد و در اين زمينه آماده  ارائه خدمات به دانش آموزان عزيز و مدارس وآموزشگاه ها مي‌باشد.
شهرکتاب اهواز در طول اين ساليان همواره سعي در جلب رضايت بيش از پيش مشتريان داشته و از اين رو هم اکنون با راه اندازي وب سايت اينترنتي خود قصد خدمت رساني بهتر ، بيشتر و دسترسي آسانتر براي علاقه مندان به کتاب را دارد.

شهر کتاب  اهواز

شهر کتاب اهواز

با چند کلیک ساده می توانید در کوتاهترین زمان کتابهای خود را درب منزل و محل کار خود تحویل بگیرید