قوانين و مقررات فروش اينترنتي
کاربر گرامي لطفاً جهت استفاده بهينه از محصولات ، قبل از ثبت سفارش و خريد موارد زير را به دقت مطالعه نماييد.
دقت داشته باشيد که ثبت نام، ورود و ثبت سفارش به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين استفاده از خدمات فروشگاه اينترنتي از جانب کاربر مي باشد.
 

حق مالکيت معنوي

همه مطالب موجود در سايت و هر يک از خدمات و محصولات جزئي از اموال و دارائي هاي اين فروشگاه محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود در انحصار اين سايت مي باشد.
هرگونه استفاده از تصاوير و با کپي برداري از محصولات بدون کسب مجوز، پيگرد قانوني دارد.

رعايت حقوق مصرف کنندگان

تمام تلاش ما و همکارانمان در فروشگاه بر اين است که محصولات با کمترين قيمت و برترين کيفيت به دست مصرف کنندگان نهايي برسد. رضايت مندي مشتريان و مصرف کنندگان از اولويت هاي ما جهت حفظ اعتباري که طي ساليان دراز حاصل شده است مي باشد.
با توجه به اينکه خدمات فروش اينترنتي در ايران نوپا مي باشد، اعتماد سازي، آسودگي خاطر و رضايت مندي مشتريان در خريد اينترنتي همواره از الويت‏‌هاي فروشگاه ما بوده است ، در اين راستا مي‏‌کوشيم تا هر سفارش در شرايط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتري برسد. با وجود اين ممکن است مشتريان محترم پس از خريد، با مسايلي روبرو شوند که درچنين مواردي خدماتي در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
قیمت گذاری
این فروشگاه کتاب‌ها و دیگر محصولات عرضه شده را صرفاً بر اساس قیمت  تعیین شده توسط ناشر به فروش می‌رساند و در تعیین قیمت هیچگونه نقشی ندارد وگاها  قیمت  کتاب ها توسط ناشر تغییر پیدا میکند. لازم به ذکر است قیمت کتاب ها روزانه در حال به روز رسانی بوده، با این وجود اخیرا به دلیل تغییرات پی در پی قیمت، وعدم اطلاع رسانی منسجم و کامل از طرف ناشران و همچنین حجم بسیار زیاد کتاب های عرضه شده در سیستم توزیع، ممکن است در برخی موارد که کتاب در انبار موجود نباشد، قیمت کتاب ها(محصول) با قیمت سفارش داده شده تفاوت داشته باشد. از این رو علاوه بر تاخیر و ارسال (کتاب) ومحصولات، امور مشتریان فروشگاه با شما تماس گرفته و موارد را اطلاع می دهند.
در صورت اتمام موجودی ویا  قابل تهیه نبودن محصول سفارش داده شده، وجه آن عیناً به حساب اعتباری مشتری بازگردانده می شود. مشتری می‌تواند از این وجه برای پرداخت هزینه سفارش‌های بعدی استفاده کرده و یا درخواست استرداد آن به حساب بانکی خود را با تماس تلفنی ثبت نماید. استرداد وجه مشمول هیچ هزینه ای نیست. انتقال وجه صرفاً از طریق کارت به کارت (طی چند روز کاری) انجام می‌شود لذا الزامیست نام صاحب حساب با نام مشتری در سایت تطابق داشته باشد .
 
 
انصراف از خريد با توجه به اينکه خريد از سايت و ثبت سفارش شما هزينه بر و مستلزم زمان است خواهشمند است در خريد و ثبت سفارش خود دقت لازم را بنماييد.
با اين حال در صورتي که پس از ثبت سفارش از خريد خود منصرف شده ايد اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، بايد هر چه سريع‏‌تر به پشتيبان سايت اطلاع داده شود.
اگر پس از دريافت کالاي خريداري شده از خريد خود منصرف شويد، حداکثر تا 2 روز کاري‏، بايد انصراف خود را به پشتيبان سايت اطلاع دهيد. در اين حالت، برگرداندن کالا پس از تاييد پشتيبان سايت، تنها در صورتي امکان‌پذير است که در شرايط اوليه خود (پلمپ)و سالم و بدون هیچگونه خط خوردگی و نوشتن باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنين اگر کالا به‌ همراه هديه فروخته شده باشد، بازگرداندن هديه همراه آن نيز الزامي است.
لطفاً توجه داشته باشيد که هرگونه تغيير در شرايط اوليه کالا، حتي در بسته بندي امکان استفاده از اين سرويس را از بين خواهد برد.
همچنين در صورت انصراف از خريد، ارسال کالا به عهده مشتري خواهد بود.
  
حريم خصوصي 
تمام تلاش ما و همکارانمان در فروشگاه بر اين است که محصولات با کمترين قيمت و برترين کيفيت به دست مصرف کنندگان نهايي برسد.
فروشگاه ضمن احترامي که براي حريم شخصي کاربران قائل است، براي خريد، ثبت نظر يا استفاده از برخي امکانات وب سايت اطلاعاتي را از کاربران درخواست مي‌کند تا بتواند خدماتي امن و مطمئن را به خريداران ارائه نمايد. براي پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتي مانند آدرس، شماره تلفن و ايميل مورد نياز است و از آنجا که کليه فعاليت‌هاي فروشگاه قانوني و مبتني بر قوانين تجارت الکترونيک صورت مي‌گيرد و طي فرايند خريد، فاکتور رسمي صادر مي‌شود، از اين رو وارد کردن اطلاعاتي مانند نام و کد ملي براي اشخاص حقيقي يا کد اقتصادي و شناسه ملي براي خريدهاي سازماني لازم است. مشتريان مي‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص ديگري را براي تحويل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه تنها براي ارسال همان سفارش، از اين اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنين فروشگاه ممکن است براي ارتباط با مشتريان، بهينه سازي محتواي فروشگاه و تحقيقات بازاريابي از برخي اطلاعات استفاده کند و براي اطلاع رساني رويدادها و اخبار، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل و پيامک‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه را در پروفايل خود لغو کنند.
فروشگاه ممکن است نقد و نظرهاي ارسالي کاربران را در راستاي رعايت قوانين وب سايت ويرايش کند. همچنين اگر نظر يا پيام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصاديق محتواي مجرمانه باشد، فروشگاه مي‌تواند از اطلاعات ثبت شده براي پيگيري قانوني استفاده کند.
حفظ و نگهداري رمز عبور بر عهده کاربران است و براي جلوگيري از هرگونه سوء استفاده احتمالي، کاربران نبايد آن را براي شخص ديگري فاش کنند. فروشگاه هويت شخصي کاربران را محرمانه مي‌داند و اطلاعات شخصي آنان را به هيچ شخص يا سازمان ديگري منتقل نمي‌کند، مگر اينکه با حکم قانوني مجبور باشد در اختيار مراجع ذي‌صلاح قرار دهد.
در صورتي که تمايلي به دريافت ايميل‌ها و خبرنامه هاي ما نداريد مي توانيد بر روي کلمه لغو عضويت در انتهاي صفحه ايميل کليک کنيد.
فروشگاه براي حفاظت و نگهداري اطلاعات و حريم شخصي کاربران همه توان خود را به کار مي‌گيرد و اميدوار است که تجربه‌ي خريدي امن، راحت و خوشايند را براي همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با اطلاعات تماس موجود در برگه ارتباط با ما ارتباط برقرار کنيد
 

هزينه ارسال کالاي برگشتي

اگر ايراد فني، وجود مغايرت فني يا فيزيکي يا آسيب ديدگي ظاهري، به تاييد پشتيبان سايت برسد، هزينه‌هاي ارسال به عهده فروشگاه است.
براي واريز هزينه پست به حساب مشتري، قبض پستي با مهر شرکت پست بايد همراه کالا به فروشگاه ارسال شود.
در صورت انصراف از خريد، يا تاييد نشدن ايراد يا مغايرت توسط پشتيبان سايت، هزينه ارسال و دريافت مجدد کالا، به عهده مشتري خواهد بود.
 

کالاهاي پيش فروش

برخي از کالاها  با توجه به نفيس بودن و ماهيت زمان بر بودن آن به صورت پيش سفارش توليد قابل دسترسي مي باشد. لطفاً هنگام ثبت سفارش خود به وضعيت موجود بودن و پيش سفارش بودن کالاي انتخاب شده دقت نماييد.
در صورتي که کالاي به صورت پيش سفارش موجود باشد پس از دريافت وجه کالا و با توجه به نوع کالاي خريداري شده در مدت زمان مشخصی سفارش شما آماده خواهد شد.
در موارد نادر در صورتي که کتاب سفارشي مستلزم مدت زماني بيش از يک ماه باشد(تهیه کتاب از خارج از کشور)، با شما هماهنگ خواهد شد.
 
پشتیبانی از لوح فشرده همراه کتاب‌ها، بسته‌های نرم افزاری  و همچنین کتابی که ایراد چاپی داشته باشد بر عهده تولید کننده یا ناشر است. در صورت بروز مشکل فدک بوک مسئولیتی در این خصوص ندارد، اما تلاش خواهد کرد در حد امکان مشکل مشتری مرتفع گردد.