قوانین و مقررات خرید اینترنتی
1397/7/14    
بازدید: 538
کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات ، قبل از ثبت سفارش و خرید موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.
دقت داشته باشید  که ثبت نام، ورود و ثبت سفارش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی از جانب کاربر می باشد.
حق مالکیت معنوی
همه مطالب موجود در سایت و هر یک از خدمات و محصولات جزئی از اموال و دارائی های این فروشگاه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار این سایت می باشد.
هرگونه استفاده از تصاویر و با کپی برداری از محصولات بدون کسب مجوز، پیگرد قانونی دارد.
رعایت حقوق مصرف کنندگان
تمام تلاش ما و همکارانمان در فروشگاه بر این است که محصولات با کمترین قیمت و برترین کیفیت به دست مصرف کنندگان نهایی برسد. رضایت مندی مشتریان و مصرف کنندگان از اولویت های ما جهت حفظ اعتباری که طی سالیان دراز حاصل شده است می باشد.
با توجه به اینکه خدمات فروش اینترنتی در ایران نوپا می باشد، اعتماد سازی، آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان در خرید اینترنتی همواره از الویت‏‌های فروشگاه ما بوده است ، در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.
ضمانت برگشت ۷ روزه کالای خریداری شده
کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  مشمول ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.
لازم به ذکر است اقلامی که به عنوان هدیه‌ از طرف فروشگاه همراه سفارش ارسال و در فاکتور فروش با مبلغ صفر ریال درج شده‌اند، مشمول ۷ روز ضمانت تعویض نیستند.
در صورتی که کالای خریداری شده ایراد یا اشکال فنی داشته باشد، خریدار محترم بایستی اشکال و یا ایراد فنی را حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت کالا، با فروشگاه در میان بگذارد.
جهت استفاده از ضمانت برگشت ۷ روزه کالا، لازم است که جعبه و بسته بندی ارسالی کالا را تا پایان ۷ روز نزد خود نگه داری نمایید.
بازگشت کالا و محصولات فروشگاه در بسته بندی ارسال شده جهت استفاده از ضمانت ۷ روزه الزامی می باشد.
هرگونه خط خوردگی، پاره شدن و مخدوش شدن بسته بندی ارسالی از سوی فروشگاه ضمانت برگشت ۷ روزه کالا را از بین خواهد برد.
با توجه به اینکه دریافت کالا از شرکت حمل کننده نشان دهنده صحت آن می باشد، هرگونه اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست از محصولات ارسالی ایجاد شود، شامل حال این ضمانت نمی‏‏‌شود.
اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبان سایت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بسته بندی، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات ارسالی نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
.انصراف از خرید
با توجه به اینکه خرید از سایت و ثبت سفارش شما هزینه بر و مستلزم زمان است خواهشمند است در خرید و ثبت سفارش خود دقت لازم را بنمایید.
با این حال در صورتی که پس از ثبت سفارش از خرید خود منصرف شده اید اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به پشتیبان سایت به شماره ۰۹۰۲۲۰۲۲۸۰۲ اطلاع داده شود.
اگر پس از دریافت کالای خریداری شده از خرید خود منصرف شوید، حداکثر تا ۷ روز کاری‏، باید انصراف خود را به پشتیبان سایت اطلاع دهید. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تایید پشتیبان سایت، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.
حمل و نقل کالا
با توجه به بیمه شدن محصولات نفیس و استفاده از بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به پشتیبان سایت اطلاع داده شود.
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور خرید به پشتیبان سایت ارسال شود.
در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد بازگردانده شود.
محصولاتی که با بیمه از طریق شرکت پست ارسال می گردد، مشتری پس از اطمینان کافی از سالم بودن کالا می تواند کالا را دریافت کند، در صورت مشاده آسیب دیدگی مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد بازگردانده شود.
دریافت کالا از شرکت حمل کننده کالا نشان از صحت کالا هنگام ارسال می باشد، در این صورت استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت شامل حال این ضمانت نمی باشد.
حریم خصوصی
تمام تلاش ما و همکارانمان در فروشگاه بر این است که محصولات با کمترین قیمت و برترین کیفیت به دست مصرف کنندگان نهایی برسد.
فروشگاه ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به خریداران ارائه نماید. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های فروشگاه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی صادر می‌شود، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین فروشگاه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای فروشگاه و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
فروشگاه ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های ما ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
فروشگاه برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.
در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس موجود در برگه ارتباط با ما ارتباط برقرار کنید
هزینه ارسال کالای برگشتی
اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید پشتیبان سایت برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه است.
برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به هنرکده ارسال شود.
در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط پشتیبان سایت، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.
کالاهای پیش تولید
برخی از صنایع دستی با توجه به نفیس بودن و ماهیت زمان بر بودن آن به صورت پیش سفارش تولید قابل دسترسی می باشد. لطفاً هنگام ثب سفارش خود به وضعیت موجود بودن و پیش سفارش بودن کالای انتخاب شده دقت نمایید.
در صورتی که کالای به صورت پیش سفارش موجود باشد پس از دریافت وجه کالا و با توجه به نوع کالای خریداری شده در مدت زمان ۱۵ الی ۳۰ روز کاری سفارش شما آماده خواهد شد.
در موارد نادر در صورتی که کالای سفارشی مستلزم مدت زمانی بیش از یک ماه باشد، با شما هماهنگ خواهد شد.